Kategori  Vurdering

John L. Lübschitz. Bjerglandskab Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4650631

Varenummer: 4637937
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
John L. Lübschitz 1858-1941. Olie på lærred. Smeltende sne i et bjerglandskab. Signeret monogram H. 37 x 57 cm (58x78) NB foto er ændret og auktionen forlænget.

Auktionen afsluttes:  28-04-2017 19:02:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej