Kategori  Vurdering

Julius Paulsen 1860-1940 cd Snelandskab

Varenummer: 1183492
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
JULIUS PAULSEN Olie på lærred, Snelandskab med huse, sign. Jul. Paulsen., 33 x 48cm(indrammet 44 x 58cm).

Auktionen afsluttes:  06-02-2008 18:55:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej