Kategori  Vurdering

K&Bros armbåndsure (6)

Varenummer: 2473776
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.100
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
K&Bros armbåndsure af italiensk design. Urkasse af stål, enkel ur af forgyldt stål. Rem af læder. Blandede modeller. Urene er nye, dog skal batterierne udskiftes. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (6)

Auktionen afsluttes:  14-01-2012 13:30:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

880033 14-01-2012 07:11:31 DKK 300