Kategori  Vurdering

Kai Drews - Finderup - 1884-1964 cd. Interiør.

Varenummer: 1161584
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK 1.650
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KAI DREWS, olie på lærred, sign. Finderup, interiør, lysmål 65 x 55 cm(75 x 65 cm)

Auktionen afsluttes:  12-12-2007 14:03:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej