Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Kai Führer, olie på lærred, geometrisk komposition (cd)

Varenummer: 4456981
Hammerslagspris: DKK 850
(EUR 114)
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Geometrisk komposition af Kai Führer (f. 1940), olie på lærred. Sign. og dateret Kai Führer, Paris 86. 81 x 81 cm (86 x 86). Fremstår med trykmærker.

Auktionen afsluttes:  10-11-2016 14:52:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej