Kategori  Vurdering

Kai Molter 1903-1977 cd

Varenummer: 1141279
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KAI MOLTER. Olie på lærred. Bymotiv, Aarhus. Sign. K. Molter 1965. 27x33 (34x40).

Auktionen afsluttes:  27-11-2007 15:47:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej