Kategori  Vurdering

Kaj Sessingø 1910-1973 cd

Varenummer: 1239242
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KAJ SESSINGØ Olie på lærred, udsigt fra balkon, Soller, Mallorca, sign. Kaj Sessingø, 47 x 53 cm. Bemærk ændring i tekst.

Auktionen afsluttes:  28-03-2008 15:52:00