Kategori  Vurdering

Karel Appel, litografi, komposition

Varenummer: 4064984
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Komposition af Karel Appel (1921-2006), cd, sign. i bly Appel. ( pp ), 61,5x80,5 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  07-12-2015 19:35:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej