Kategori  Vurdering

Karel Appel, litografi, komposition

Varenummer: 4064999
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 3.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Komposition af Karel Appel (1921-2006), cd, sign. og nummeret i bly, nr. 137/160, Appel. 54x75 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  13-01-2016 15:55:08
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej