Kategori  Vurdering

Karl Emil Lundgreen 1884-1934

Varenummer: 1104245
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KARL EMIL LUNDGREEN, olie på lærred, lanskabskomposition, signeret K. E. Lundgreen. 44 x 65 (60 x 81) cm.

Auktionen afsluttes:  08-10-2007 11:24:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej