Kategori  Vurdering

Karl Larsen (1897-1977), tilskrevet, cd

Varenummer: 1233603
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KARL LARSEN, tilskrevet. Olie på lærred, Landskab. Usigneret Mål: 73 x 92 cm. (Indrammet 85,5 x 105 cm.) Købt hos kunstneren selv iflg. rek.

Auktionen afsluttes:  14-03-2008 14:10:26
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej