Kategori  Vurdering

Karl Schou. Kettrup bjerge, olie på lærred.

Varenummer: 4899183
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.200
Karl Schou (1870-1938). Kettrup bjerge, olie på lærred. Sign. K.S 33 x 48 (51 x 66).

Auktionen afsluttes:  29-01-2018 18:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej