Kategori  Vurdering

Karl Schou. Kystlandskab Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4916806

Varenummer: 4896404
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.000
Karl Schou (1870-1938). Kystlandskab, olie på lærred, sign. KS. 54 x 66 (62 x 74) cm.

Auktionen afsluttes:  29-01-2018 16:37:44