Kategori  Vurdering

Knud Axelsen f.1950.komposition med mand

Varenummer: 1271429
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Knud Axelsen f.1950. kompositiom med mand udført olie på lærred, mål: 80 x 100 cm. Fremstår med mindre brugsspor

Auktionen afsluttes:  23-04-2008 15:10:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej