Kategori  Vurdering

Knud Horup cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2827273

Varenummer: 2813669
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Knud Horup 1926-1973 cd. Landskabsbillede, olie på lærred. Sign. Horup. 60x70 cm

Auktionen afsluttes:  13-12-2012 19:03:55