Kategori  Vurdering

Knud Kristensen 1915 - 1991 cd

Varenummer: 1472498
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KNUD KRISTENSEN. Olie på lærred, konkret komposition. Sign. KKrist. H.135 cm. B. 96,5 cm. Indrammet (148x110).

Auktionen afsluttes:  28-01-2009 15:47:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej