Kategori  Vurdering

Knud Kristensen 1915-1991 cd

Varenummer: 1806684
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Knud Kristensen. Landskab, olie på plade, sign. monogram KK. 25x35 cm.

Auktionen afsluttes:  03-03-2010 14:52:00