Kategori  Vurdering

Knud Lauersen. Olie på lærred, motiv med huse (cd)

Varenummer: 3035260
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Motiv med huse, olie på lærred. Knud Lauersen 1924-2010. Sign. KL. 35 x 45 cm. (53 x 63 cm).

Auktionen afsluttes:  24-06-2013 17:15:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej