Kategori  Vurdering

Knud Nellemose cd

Varenummer: 2809076
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 3.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Knud Nellemose 1908-1997. Liggende nøgenmodel. Olie på plade. Sign. Nellemose 77. 28 x 48 cm (55 x 63).

Auktionen afsluttes:  12-12-2012 20:04:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej