Kategori  Vurdering

Knud Petersen-Svensberg født 1889-? cd

Varenummer: 1155844
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
cd KNUD PETERSEN-SVENSBERG. Olie på lærred. Bymotiv fra Siciliansk bjergby. Sign. KPS. 45 x 66 (54 x 74) cm.

Auktionen afsluttes:  17-12-2007 11:27:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej