Kategori  Vurdering

Knud Verner Laursen født 1924 cd

Varenummer: 1113797
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KNUD VERNER LAURSEN. Olie på lærred. "Fra værkstedet". Sign. monogram KL samt bag på lærredet. 74 x 64 (78 x 68) cm.

Auktionen afsluttes:  24-10-2007 18:14:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej