Kategori  Vurdering

Komposition af August Tørsleff, olie på lærred, cd

Varenummer: 4033248
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Komposition med ældre herre af August Tørsleff (1884-1968), Sign. bagpå Aug. Tørslef 1945. H. 83 x 66 cm (104x86)

Auktionen afsluttes:  20-11-2015 19:26:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej