Kategori  Vurdering

Kristians Bjulver født 1910 cd. Gadeparti

Varenummer: 1323155
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
KRISTIAN BJULVER. Olie på lærred. Gadeparti fra Paris. Signeret Kristians Bjulver. Mål: 68x58 cm. (Indrammet 85x75 cm). Fremstår løs i rammen.

Bemærk ændret tekst!

Auktionen afsluttes:  28-08-2008 19:45:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej