Kategori  Vurdering

Kurt Taarnvang f. 1913 -1992 Cd. Spansk kvinde

Varenummer: 1751883
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Kurt Taarnvang , motiv af spansk kvinde. Olie på lærred. Signeret. 72 x 58 ( 88 x 74 ) cm.

Auktionen afsluttes:  28-12-2009 16:25:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej