Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Kurt Trampedach, udstillingsplakat, offset, Pays Basque, 81 (cd)

Varenummer: 4552895
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Udstillingsplakat, offset, Pays Basque, Trampedach 81, Kurt Trampedach, 1943-2013, sign. Trampedach, dat. 83, 78x50 cm. (109x79) (cd)

Auktionen afsluttes:  09-02-2017 20:49:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej