Kategori  Vurdering

L. Blanchi, 1900-tallet

Varenummer: 1977555
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
L. Blanchi. Olie på lærred. Vinterstemning med kanekørsel, sign. L. Blanchi. 51x70(65x85)

Auktionen afsluttes:  03-09-2010 12:19:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen