Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Laplau Janssen, olja på duk, signerad.

Varenummer: 4557698
Hammerslagspris: SEK 300
(DKK 234)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Startbud:
Laplau Janssen, olja på duk, signerad. Motiv från Mallorca.
Dagermått ca 43 x 53 cm.
Utan anmärkning.

Auktionen afsluttes:  22-02-2017 21:24:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

412159 22-02-2017 10:08:37 SEK 300