Kategori  Vurdering

Lars Åkirke, født 1926 cd

Varenummer: 1472567
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Lars Åkirke. Rosa Torso, olie på lærred, sign. Lars Åkirke, dat. 1984, 61 x 43 cm.

Auktionen afsluttes:  22-01-2009 16:32:00