Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Laurits Larsen 1898 - 1988 cd

Varenummer: 1168324
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
LAURITS LARSEN. Olie på lærred. Parkmotiv. Utydeligt signeret. 72x65 cm. (82x75)

Auktionen afsluttes:  20-12-2007 13:56:01
Showroom: DK, Aalborg, Nibevej