Kategori  Vurdering

Ludvig Jacobsen 1890 - 1957 cd.

Varenummer: 1139235
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
LUDVIG JACOBSEN. Olie på lærred. . Sign. Ludvig Jacobsen. 66 x 55 cm.

Auktionen afsluttes:  21-11-2007 13:37:00