Kategori  Vurdering

Ludvig Jacobsen (1890-1957) cd

Varenummer: 1277221
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
LUDVIG JACOBSEN Olie på lærred, eksteriør, sign. Ludvig Jacobsen. H: 28, B: 39 cm. Indrammet (42x 53). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  05-05-2008 17:47:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej