Kategori  Vurdering

Luplau Janssen 1869-1927

Varenummer: 1073541
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
LUPLAU JANSSEN. Olie på plade. Marklandskab med gård. Sign. og dateret Luplau Janssen, Raabjerg 1899. 67 x 67 cm (81 x 81).

Auktionen afsluttes:  20-09-2007 13:55:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej