Kategori  Vurdering

M.Fröding: Kvinde i robåd.

Varenummer: 2957160
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
M.Fröding: Kvinde i robåd. Olie på pap. Sign. M. Fröding 1937. 24 x 33. Kopi efter Anders Zorn.

Auktionen afsluttes:  24-04-2013 11:42:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle