Kategori  Vurdering

Margery Nahl (Wilmans) 1908-1997 cd

Varenummer: 1491767
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Margery Nahl (Wilmans). Olie på lærred. Sign. Wilmans 1934. 35x46 cm. (46x57 cm.).

Auktionen afsluttes:  13-02-2009 13:45:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej