Kategori  Vurdering

Marie Sandholt. cd. Fjordparti med Fiskerleje

Varenummer: 2883604
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Marie Sandholt 1872-1942. Fjordparti med Fiskerleje. Sign. samt dat. M.S. 1927. Mål. 92 x 77 cm. (105 x 87 cm.)

Auktionen afsluttes:  20-02-2013 16:30:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej