Kategori  Vurdering

Marius Engbert 1907-? cd

Varenummer: 1826459
Hammerslagspris: DKK 925
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Marius Engbert. Landskab med huse. Olie på lærred. Sign. samt dateret Engbert, 53. 71 x 90 cm (85 x 98 cm). Bemærk: rettet i tekst.

Auktionen afsluttes:  22-03-2010 17:30:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej