Kategori  Vurdering

Mark Osman Curtis 1879-1959 cd

Varenummer: 2185173
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Mark Osman Curtis. Olie på lærred, Grågæs over havet udfor Skagen. Sign. Koefod-Hansen. Pseudonym. Grågæs. 66x87

Auktionen afsluttes:  29-03-2011 14:39:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

211015 29-03-2011 13:00:11 DKK 325
823043 29-03-2011 12:16:40 DKK 300