Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Markan Christensen, olie på lærred, abstrakt komposition

Varenummer: 4489203
Hammerslagspris: DKK 325
(EUR 44)
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Abstrakt komposition af Markan Christensen f. 1927, olie på lærred, sign. Markan-64, 78x48 cm. (81x51 cm). Enkelte afskalninger.

Auktionen afsluttes:  02-12-2016 11:07:29
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

912158 02-12-2016 07:35:31 DKK 325
1154436 02-12-2016 05:25:45 DKK 300