Kategori  Vurdering

Maurice Utrillo 1883-1955 cd

Varenummer: 2589764
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Maurice Utrillo. 'Bal du Moulin de la Galette'. Håndkoloreret litografi. Tryksigneret. Mål: 49 x 32 cm, (66x49).

Auktionen afsluttes:  29-04-2012 19:55:45
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej