Kategori  Vurdering

Max Nathan 1880-1952 cd.

Varenummer: 1189834
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
MAX NATHAN. Olie på lærred. Kystparti. Sign. Max Nathan. 61 x 86 (74 x 98) cm.

Auktionen afsluttes:  08-02-2008 15:42:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej