Kategori  Vurdering

Maya Dalo 20/21 årh. (3)

Varenummer: 2840168
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Maya Dalo. Abstrakt komposition. Olie på lærred. Sign. Maya Dalo. 60 x 60 cm. UR. (3)

Auktionen afsluttes:  12-01-2013 20:09:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej