Kategori  Vurdering

Mitsou Kawamoto født 1932. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1275049

Varenummer: 1247563
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
MITSOU KAWAMOTO. Olie på lærred. Parti med ung pige. Sign. Kawamoto 70 x 60 (84 x 74) cm.

Auktionen afsluttes:  09-04-2008 16:32:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej