Kategori  Vurdering

Mitsuo Kawamoto f. 1932. Komposition

Varenummer: 4551667
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Mitsuo Kawamoto f. 1932. Komposition, olie på lærred, sign. Kawamoto. 62.5x73 cm. (73.5x83.5 cm.).

Auktionen afsluttes:  06-02-2017 18:31:14
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej