Kategori  Vurdering

Mogens Kjær 1927-1986 cd: håndsign. litografi

Varenummer: 1262580
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Mogens Kjær 1927-1986 cd: håndsign. Litografi, 67/150 Sign. MA , nummereret bladstr. 46 x 62 cm. Monteret løst i ramme med skader, billede er ok.

Auktionen afsluttes:  22-04-2008 19:07:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej

518520 22-04-2008 15:51:24 DKK 300