Kategori  Vurdering

N. Iversen, kopi efter S. Simonsen. Malet 1894

Varenummer: 2963788
Hammerslagspris: DKK 925
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
N. Iversen. Kopi efter S. Simonsens 'Gravhund med hvalpe' fra 1882, olie på lærred, sign. N. Iversen samt dateret 94. 30 x 41 cm.

Auktionen afsluttes:  02-05-2013 08:33:00