Kategori  Vurdering

Niels Christiansen 1873-1960 (BUS), olja på duk

Varenummer: 2159944
Hammerslagspris: SEK 525
(DKK 405)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Niels Christiansen, olja på duk, motiv föreställande kor på grönbete, dukmått 46x65 cm (57x76), monogramsignerad.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen afsluttes:  08-03-2011 20:30:00
Showroom:  SE, Stockholm, Slakthusgatan

782809 05-03-2011 15:33:30 SEK 525
269950 02-03-2011 09:14:41 SEK 500