Kategori  Vurdering

Niels Holbak, olie på lærred, by og strandmotiver (2)

Varenummer: 4081927
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
By og strandmotiver af Niels Holbak (1884-1954), cd, olie på lærred, sign. N. Holbak, 42x53 cm. (51x63 cm), 44x50 cm. (54x61 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  11-12-2015 14:18:56
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej