Kategori  Vurdering

Niels Nielsen, motiv af Råbjerg mile, olie på lærred

Varenummer: 4906680
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 1.200
Niels Nielsen, olie på lærred, motiv fra Råbjerg mile, sign. Niels Nielsen. 40 x 55 (58 x 73) cm.

Auktionen afsluttes:  12-02-2018 14:59:09