Kategori  Vurdering

Niels Pedersen Mols, olie på lærred, portræt af ældre mand, Skagen

Varenummer: 4753328
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK 1.500
Portræt af ældre mand af Niels Pedersen Mols (1859-1921), olie på lærred. Sign. og dat. N.P.M. Skagen 09. 33 x 30 cm (45 x 42).

Auktionen afsluttes:  04-09-2017 13:55:51
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej