Kategori  Vurdering

Niels Walseth 1914-2001 cd (2)

Varenummer: 1908671
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Niels Walseth. To emner: blomster opstillinger. Olie på lærred. Sign. Walseth. 33 x 25 cm. og 33 x 25 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  14-06-2010 13:47:00